• Bloom McBride posted an update 3 weeks, 4 days ago

  پرستاران بر اساس تجربه و مهارت هایی که دارند می توانند در یک بخش خاص یا چند بخش و خدمات مختلف به عنوانپرستار یا مراقببه خانواده ها کمک کنند. بسیاری از خانواده ها که در شهرهای کوچک زندگی می کنند خود ترجیح می دهند که وظیفه مراقبت از بیمار خود در بیمارستان را بر عهده بگیرند. ولیکن بیشتر خانواده هایی که در تهران زندگی می کنند به دلیل بعد مسافت؛ شاغل بودن و … ترجیح می دهند که از خدمات همراه بیمار در تهران استفاده نمایند. افرادی که به عنوان همراه بیمار در تهران مشغول به کار هستند به صورت مقطعی و نیمه وقت کار می کنند.

  معلولان جسمی و سالمندان نیاز به تحرک برای خشک نشدن مفاصل خود دارند. پرستاران و فیزیوتراپ ها با نرمش و ورزش‌های خاصی که به بیماران خود می‌دهند؛ در این زمینه نقش مهمی را ایفا می‌کنند. برای افزایش سطح کیفی خدمات و جلب رضایت مشتریان عزیز، عملکرد کلیه کارکنان و تیم پرستاری و مراقبتی ما بصورت مستمر نظارت و بررسی می‌شود.

  بخش عمده دیگری از کار بسیاری از بیمارستانهای حاد شامل درمان بیمارانی است که دارای یک مشکل بهداشتی هستند که نیاز به توجه فوری دارد. بسیاری از این بیماران در بخش تصادفات و اورژانس (تحت درمان قرار خواهند گرفت و نیازی به پذیرش در بیمارستان ندارند. به طور معمول ، اگر بیمار وضعیت وی را به اندازه کافی جدی بداند تا بتواند مراقبت و درمان فوری در بیمارستان را انجام دهد ، به عنوان یک بیمار اورژانس بستری می شود. هزینه هر شب مراقبت از بیمار در بیمارستان به مراتب بیشتر از استخدام پرستار در منزل است. مسلم است که باتوجه به بار سنگین مسئولیت رسیدگی به چند بیمار همزمان طی یک شیفت کاری، پرستاران در مواردی نتوانند آنچنان که بیمار نیاز دارد به موقع به او خدمات لازم را ارائه کنند، این فرصت‌ ها برای برخی از بیماران خصوصا بیماران مراقبت‌ های خاص، عواقب جبران نشدنی به همراه دارد. پرستار بیمار مرکز سپید گستر دارای اشتیاقی درونی خاصی به مراقبت از بیمار هستند و موسسه سپیدگستر از طریق ارائه برنامه های منظم و تخصصی تمایل آنها را برای کمک و بهبودی بیماران تقویت می‌ کنیم.

  این امر نه تنها ما را از هرگونه تغییر در وضعیت بیمار آگاه می‌کند، بلکه به امدادگران به محض ورودشان اطلاعات ارزشمندی می‌دهد. همراه بیمار در موقعیت های اورژانسی بر عواطف خود مسلط است و با خونسردی اقدامات لازم از جمله اطلاع دادن به پزشک و پرستاران شیفت را انجام می دهد. همراه بیمار علاوه بر انجام کارهای درمانی و نظافتی بیمار کارهای ادارای و جمع آوری آزمایشات بیمار را انجام می دهد.

  این استاندارد بر روی بیماران بستری در بیمارستان ، بخش اورژانس ، کلینیک سرپایی / جامعه و اطلاعات مورد نیاز جراحی روزانه متمرکز شده است. ممکن است پرستار در زمینه بیماری مورد نظر تجربه کافی نداشته باشد، بی اطلاعی او از بیمار و نیازهای او می‌تواند خطرهای جدی ایجاد کند. بنابراین هنگام استخدام پرستار درباره بیماری توضیح کافی بدهید؛ و از تجربه و تحصیلات بیمار و مدارک مورد نیاز او اطمینان حاصل کنید. هنگامی که پرستاران با اطلاعات ناقص و غلط تصمیم‌گیری می‌کنند، ممکن است خطرساز شود و حوادث ناگوار رخ دهد.

  همراه بیمار ساعات کاری مختلفی دارد و میتواند به صورت ساعتی و شبانه روز از بیمارتان در محیط بیمارستان یا منزل مراقبت کند؛ بنابراین فرقی نمی کند برای چند ساعت در روز به همراه بیمار نیاز دارید یا به صورت شبانه روزی، شما در هر شرایطی می توانید از سرویس همراه بیمار بهره‌مند شوید. همانطور که گفتیم قیمت همراه بیمار در بیمارستان به درخواست و خدمات مورد نیاز شما و عزیز بیمارتان بستگی دارد؛ بنابراین پیشنهاد می کنیم قبل از استخدام همراه بیمار شرایط او را بپرسید و همچنین او را در جریان نیاز های بیمارتان قرار دهید که بعدا با مشکلی رو به رو نشوید. همراه بیمار باید قوانین موجود را به اندازه ای دقیق رعایت کند که نقش خود را به صورت حرفه ای انجام داده باشد. به خاطر آنکه در بیمارستان‌ ها به دلیل انبوه حجم وظایف، پرستاران نمی توانند وظایف خود را به نحو احسنت انجام بدهند، ضعف هایی در سیستم درمانی پرستاری وجود دارد. به همین دلیل وظایف همراه مریض این است که در انجام امور درمانی بیمارستان حساسیت لازم را به خرج دهند.

  وظایف همراه مریض در بیمارستان و ان که چند روز را شما به آن احتیاج دارید را از همان ابتدا مشخص نمایید. در برخی مواقع که مریض شما بد حال است و همراه مریض بایستی مدت طولانی را در بیمارستان حضور داشته باشد به شما پیشنهاد می شود که هر چند روز یک بار همراه مریض در بیمارستان برای استراحت مرخص نمایید. غالبا بیست و چهار ساعت کافی می باشد و در آن مدت از همراه بیمار دیگری استفاده نمایید. وظایف همراه بیمار نیز با توجه به شرایط بیمار شما می تواند متفاوت باشد. و همراه بیمار موظف می باشد که در تمام مدتی که در بیمارستان حضور دارد به بهترین نحو از بیمار شما مراقبت نماید. البته همراه بیمار موظف است که به بهترین نحو با تیم مراقبتی و پرستاری بیمارستان و هم چنین خانواده بیمار همکاری داشته باشد.

  همراه بیمار فردی است که از عزیز بیمار شما در محیط خانه یا بیمارستان مراقبت می کند. همراهان بیمار افرادی آموزش دیده هستند و اطلاعات کاملی در مورد پرستاری از بیمار و مسائل پزشکی دارند تا بتوانند از سلامت و جان عزیز بیمار شما محافظت کنند. حضور همراه بیمار در بیمارستان یا منزل، برای کنترل وضعیت بیمار و بهبود روند بیماری با توجه به تجربه و دانشی که دارد بسیار مفید خواهد بود؛ همچنین همراه بیمار در شرایط حساس و اورژانسی اقدامات مناسبی را انجام می‌دهد که باعث ایجاد حس آرامش بیشتر در فرد و خانواده او می‌شود. مراقب بیماریاپرستار بیماربه کسی میگویند که مجموعه ای ازخدمات مراقبتی و پزشکیرا انجام می دهد. آیا نمی دانید چه کاری قرار است انجام دهند؟ در ادامه می توانید پس از مطالعه و بررسی ازمرکز پرستاری ناجیاقدام بهدرخواست مراقب بیمار یا پرستار بیمار در منزلکنید.

  استفاده از خدمات پرستار خصوصی موسسه رازی و همراه خصوصی در بیمارستان برای نگهداری بیمار می‌ توانید در کاهش دردها و نگرانی‌های بیمار و اطرافیان بسیار مفید باشد. باتوجه به وضعیت سلامتی بیمار و نیاز های ویژه بیمار ممکن است بیمار به مراقبت های 24 ساعته و یا در ساعات مشخصی از روز نیاز داشته باشد. شرکت پرستاری زندگی برتر با مجوز رسمی و سالها تجربه آماده ارائه خدمات پرستاری و مراقبتی می باشد. مرکز خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی ایران نرس خدمات همراه بیمار خود را به صورت پاره وقت و یا تمام وقت بنا به درخواست خانواده بیمار در اختیار آنها قرار می دهد. همراه بیمار باید می تواند با بیمار در مدت زمان کوتاهی ارتباط برقرار کند و او را درک کند. همچنین از طریق ارتباط مناسب با بیمار او را به انجام توصیه های پزشک تشویق کند.

  علت دیگری که باعث اقدام به استخدام همراه بیمار می شود، مشغله کاری اعضای خانواده است. خانواده ها پیوسته تمایل دارند بهترین شرایط و با کیفیت ترین مراقبت را برای بیمار خود فراهم کنند. اما در بسیاری از موارد فرد به دلیل اشتغال، زمان و شرایط کافی برای اینکه شخصا این شرایط را برای عزیزان خود فراهم کند را ندارد. از این رو با استخدام همراه بیمار به صورت غیر مستقیم شرایط را برای بیمار مناسب می کند. خدمات پرستاری که در بیمارستان ارائه می‌شود، محدود و تنها شامل مراقبت‌های ضروری است. همراه بودن یک پرستار متخصص که به صورت دائم وضعیت بیمار شما را ارزیابی می‌کند و در بهبود سریع‌تر به ایشان یاری می‌رساند و اثر قابل توجهی در دستیابی به سلامت جسمی و ذهنی بیمار دارد.

  که این مورد نیز توسط مراقبین موسسه آتیه پرستاران سلامت خدمات رسانی می شود . اگر در تهران زندگی می‌کنید؛ و شرایطی مناسبی برای همراهی با بیمارتان در بیمارستان را ندارید؛ نگران نباشید! آسانیسم ارائه دهنده خدمات همراه بیمار در بیمارستان و بیمار در منزل تهران، در کنار شما است. فرقی نمی‌کند در کجای تهران زندگی میکنید؛ آسانیسم از همه مناطق و محله‌های تهران برای ارائه این خدمت پشتیبانی می‌کند.

  رفع این نیازها در کنار مواردی مانند نیاز به تعویض پانسمان، تعویض کیسه ادرار و تزریق دارو و سرم کاملا خانواده‌ها را مستاصل و نگران می‌کند. واژه نرس که از زبان انگلیسی آمده است به معنای پرورش دادن و تغذیه کردن است. سرویس های بعد از ساعت 21 شامل هزینه ایاب ذهاب برگشت همیار تا 20 هزار تومان می شود. پس از ثبت سرویس همیاران و مشاورین هوم سرویز با شما تماس گرفته و پس از بررسی دقیق نیاز و انتظارات شما، همیار متناسب را به شما پیشنهاد خواهند داد. بله در این زمان که خیلی از هموطنان عزیزمون دارن با ویروس کورنا دست و پنجه نرم می کنند و سایر شرکت های پرستاری تا اسم کرونا می یاد می گن نیرو نداریم.

  برای راحتی کار کارفرماهای محترم برخلاف سایر شرکت ها بعد از اتمام هر 24 ساعت مبلغ دستمزد را به حساب خود همراه واریز می کنید . در حالت عادی برای کارهای روزمُزدی و مقطعی قراردادی بسته نمی شود ولی در صورتی که کارفرما اسرار داشته باشد برای بستن قراداد مشکلی نیست . درصورت لزوم بله انجام می دهند ولی مسلماً در زمان انجام کارهای اداری بیمار شما تنها می ماند . اگر بیمار بی قرار است پرستار باید با ترفند های زیرکانه مانند درد دل کردن با بیمار ، ذهن بیمار را از آن پریشانی دور کند . این مرکز بصورت ۲۴ ساعته پاسخگو نیاز مددجویان و از ساعت ۹ الی ۱۷ به‌صورت اداری در خدمت مراجعین گرامی می‌باشد.

  همراهان بیمار نیز در صورت لزوم به بیماران برای استفاده از وسایل و تجهیزات پزشکی آموزش می دهند و به آنها کمک می کنند. یک همراه بیمار باید رویکردی همدلانه داشته باشد و سلامت و رفاه بیمار را اولویت قرار دهد. همراه بیمار باید با کمک های اولیه و روش CPR کاملا آگاه باشد و به خوبی آموزش ببیند تا در صورت نیاز آن را اجرا کند.

  مثلا بعضی از داروها را باید قبل از خوردن غذا بعد از داروها باید حین خوردن غذا مصرف کرد. از این رو همراه بیمار باید وضعیت داروها از پزشک و پرستار پرسیده و طبق دستور پزشک داروها را برای بیمار خود آماده کند. هم چنین گاهی اوقات بیمار نیاز به تزریقات منظم دارد که در صورت بستری در خانه، برای هر بار تزریق نیاز به خارج کردن بیمار یا تماس با دکتر تزریقات در منزل می باشد که زمان بر است. این فعالیت ها شامل تمام خدماتی است که پرستار به همراه تیم مراقبت انجام داده و از زمان واکنش بیمار به درمان آغاز می گردد. بررسی و شناخت بیماری ها و درمان بیماری، تشخیص بیماری ها، تدوین هدف ها و برنامه ریزی می باشد. در گذشته به هر فردی که از افراد بیمار مراقبت می کرد پرستار گفته می شد اما امروزه این واژه به افرادی اطلاق می شود که تحصیلات علمی در این زمینه دارند.